Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykła – 11.08.2024 r.

utworzone przez | 11 sie 2024 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Witamy w naszej parafii s. Solideę, która przez kilkanaście dni będzie posługiwać u nas w charakterze zakrystianki.
  2. Dziś o godz. 16.00 w kaplicy domu parafialnego – spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
  3. Do końca sierpnia mamy letni rozkład mszy świętych. W niedziele nie ma mszy św. o godz. 13.00 i 18.00. Jest za to msza św. o godz. 20.00. W dni powszednie nie ma mszy św. o godz. 17.30. Przez cały rok celebrujemy eucharystię w piątki o godz. 15.00. W okresie wakacyjnym kancelaria – czynna tylko po południu (16.00-17.30), a w sobotę – do południa (9.00-10.00).
  4. We wtorek (13 VIII) po mszy św. wieczornej – różaniec fatimski.
  5. We środę (14 VIII) przypada wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego, w sobotę – św. Jacka (17 VIII).
  6. W czwartek (15 VIII) obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP (Matki Bożej Zielnej). Msze święte – jak w niedzielę.
  7. Zachęcamy do udziału w Pieszej Łódzkiej Pielgrzymce, która 21 VIII wyruszy na Jasną Górę. Zapisy – w kościele MB Zwycięskiej przy ul. Łąkowej.
  8. Dziękujemy za ofiary na rzecz parafii – w formie tradycyjnej i przez przelew na konto. Bóg zapłać.
  9. Dziękujemy Małgorzacie Adamczewskiej, rodzicom ks. Bartka, Marcie i Marcinowi Miterom, młodzieży za naszej parafii (Ani i Kubie Ślązakom, Marysi i Mateuszowi Miterom) za pomoc w usuwaniu chwastów z placu parafialnego. Dziękujemy
    p. Piotrowi Rosiakowi za posprzątanie wczoraj kościoła.
  10. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”.