Ogłoszenia duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła – 07.07.2024 r.

utworzone przez | 7 lip 2024 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. W lipcu i sierpniu będzie obowiązywał letni rozkład mszy świętych. W niedziele nie będzie mszy św. o godz. 13.00 i 18.00. Będzie za to msza św. o godz. 20.00. W dni powszednie nie ma mszy św. o godz. 17.30. Przez cały rok celebrujemy eucharystię w piątki o godz. 15.00. W okresie wakacyjnym kancelaria – czynna tylko po południu (16.00-17.30), a w sobotę – do południa (9.00-10.00).
  2. W najbliższych tygodniach, w dni powszednie, będzie posługiwał w naszej parafii tylko jeden kapłan. Dlatego nie będzie możliwa spowiedź w trakcie mszy św. Do spowiedzi zapraszamy więc 20 min przed mszą św., nie w ostatniej chwili, tak aby 5 minut przed eucharystią kapłan mógł udać się do zakrystii.
  3. W najbliższy czwartek (11 VII) obchodzimy Święto św. Benedykta (założyciela benedyktynów), patrona Europy.
  4. W sobotę (13 VII) po mszy św. wieczornej (ok 18.45) zapraszamy na różaniec fatimski.
  5. Dziękujemy osobom, które wczoraj posprzątały naszą świątynię. Dziękujemy za Waszą miłość do miejsca świętego, w którym spotykamy się na modlitwę. Gdyby ktoś chciał pomóc w sprzątaniu, może zapisać się na listę. Znajdziecie ją na tablicy ogłoszeń obok sklepiku. Dziękuję osobom, które oczyściły z chwastów teren wokół naszego krzyża misyjnego.
  6. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”.