Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2024 r.

utworzone przez | 30 cze 2024 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś o godz. 17.15 – ostatnie nabożeństwo czerwcowe.
  2. W lipcu i sierpniu będzie obowiązywał letni rozkład mszy świętych. W niedzielę (także najbliższą) nie będzie mszy św. o godz. 13.00 i 18.00. Będzie za to msza św. o godz. 20.00. W dni powszednie nie ma mszy św. o godz. 17.30. Przez cały rok celebrujemy eucharystię w piątki o godz. 15.00. W okresie wakacyjnym kancelaria – czynna tylko po południu (16.00-17.30) a w sobotę – do południa (9.00-10.00).
  3. W najbliższych tygodniach, w dni powszednie, będzie posługiwał w naszej parafii tylko jeden kapłan. Dlatego nie będzie możliwa spowiedź w trakcie mszy św. Do spowiedzi zapraszamy więc 20 min przed mszą św., nie w ostatniej chwili, tak aby 5 minut przed eucharystią kapłan mógł udać się do zakrystii.
  4. W najbliższą środę obchodzimy święto św. Tomasza Apostoła. W tym tygodniu przypadają również: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca oraz nabożeństwa związane z tymi dnia. W I piątek miesiąca, spowiedź pół godziny przed mszą św., czyli o godz.: 6.30, 14.30  17.30. Jak już wspominaliśmy, nie będzie spowiedzi w trakcie mszy św.
  5. Dziękujemy osobom, które w minionym czasie sprzątały kościół i bardzo prosimy o pomoc w tym zakresie w kolejnych tygodniach. Lista, gdzie możemy zgłosić swoją gotowość w tej kwestii znajduje się przy sklepiku.
  6. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”.