AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła – 09.06.2024 r.

utworzone przez | 9 cze 2024 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Zapraszamy na nabożeństw czerwcowe. Są one sprawowane:
    • w niedziele o godz. 17.15 (także dzisiaj)
    • w pozostałe dni – po mszy św. wieczornej z godz. 18.00
  2. W przyszłą niedzielę zapraszamy na festyn parafialny. Rozpoczniemy go mszą św. o godz. 13.00. Po eucharystii zapraszamy na obiad (zupę, grill itd). Zachęcamy do przynoszenia do zakrystii lub kancelarii niezniszczonych przedmiotów na loterię fantową. Odbędzie się również konkurs ciast. Prosimy więc o przynoszenie ciast i o umieszczenie przy nich swojego imienia i nazwiska. Informujemy, że od godz. 13.00 parking przed kościołem będzie zamknięty.
  3. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: we wtorek (11 VI) – św. Barnaby – apostoła, w czwartek (13 VI) – św. Antoniego z Padwy (odpust w Łagiewnikach), w piątek (14 VI) – bł. Michała Kozala (biskupa i męczennika)
  4. Dziękujemy osobom, które wczoraj posprzątały kościół i bardzo prosimy o pomoc w tym zakresie w kolejnych tygodniach. Lista, gdzie możemy zgłosić swoją gotowość w tej kwestii znajduje się przy sklepiku. 
  5. Dziś ks. Stefan Bujak obchodzi 34 rocznicę swoich święceń kapłańskich. Prosimy o modlitwę w jego intencji.
  6. Prasa katolicka – w sklepiku.