AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 16.06.2024 r.

utworzone przez | 16 cze 2024 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś, ze względu na przygotowania do festynu parafialnego, od godz. 12.30 będzie zamknięty parking przed kościołem. Od godz. 14.00 zapraszamy na zupę, grill i inne potrawy. W programie festyny: konkurs ciast, loteria fantowa i inne atrakcje. Osoby przynoszący ciasta prosimy o zostawianie ich w domu parafialnym na parterze. Organizujemy również strefę kibica aby o godz. 15.00 obejrzeć wspólnie mecz: Polska – Holandia. Nabożeństwa czerwcowe: dziś – o godz. 17.30, w kolejne dni – po mszy św. z godz. 18.00
  2. Msza św. na zakończenie roku szkolnego – w czwartek (20 VI) o godz. 18.00.
  3. Dziękujemy osobom, które wczoraj posprzątały kościół i bardzo prosimy o pomoc w tym zakresie w kolejnych tygodniach. Lista, gdzie możemy zgłosić swoją gotowość w tej kwestii znajduje się przy sklepiku. 
  4. Prasa katolicka – w sklepiku.