Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (VII Niedziela Wielkanocna) – 12.05.2024 r.

utworzone przez | 12 maj 2024 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś, w domu parafialnym: o 16.00 – spotkanie Żywej Róży, o 16.30 – msza św. dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
  2. Jutro po mszy św. z godz. 18.00 – różaniec fatimski i nabożeństwo majowe. Dzieci komunijne przychodzą na mszę św. o godz. 18.00 a potem będą miały swój program.
  3. Od wtorku, w ramach białego tygodnia, dzieci komunijne, przychodzą na msze św. o godz. 18.00. Następnie uczestniczą w nabożeństwie majowym.
  4. Na nabożeństwa majowe zapraszamy:
    • w niedziele o godz. 17.15
    • w pozostałe dni – po mszy św. wieczornej z godz. 18.00
  5. W tym tygodniu próby dzieci komunijnych odbędą się po wieczornych nabożeństwach. Poprosimy o modlitwę za te dzieci, które dziś przystąpiły do I  komunii św. i za te, które przystąpią do I komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 i 11.30.
  6. W czwartek (16 V) o godz. 18.00 –  msza św. w intencji ks. Jana Szadkowskiego – w IV rocznicę jego śmierci.
  7. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego w sobotę 18 maja (godz. 18.00 – msza św., następnie – nabożeństwo majowe, czuwanie modlitewne).
  8. W przyszłą niedzielę (19 V) o godz. 16.30 – koncert naszego chóru parafialnego ku ci św. Jana Pawła II. Koncert wzbogacony będzie o ukazanie drogi jego życia i świętości.
  9. Znamy już datę festynu parafialnego. Odbędzie się on 16 czerwca 2024r. Rozpoczniemy go mszą św. o godz. 13.00. Po eucharystii zapraszamy na obiad (zupę, grill itd). Zachęcamy do przynoszenia do zakrystii lub kancelarii niezniszczonych przedmiotów na loterię fantową.
  10. W najbliższą sobotę za sprzątanie kościoła są odpowiedzialni rodzice komunijni.
  11. Pamiętajmy w modlitwie ósmoklasistach i maturzystach, którzy w tych dnia zdają swoje egzaminy.
  12. Prasa katolicka – w sklepiku