Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – 14.04.2024 r.

utworzone przez | 14 kwi 2024 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś (14 IV), w domu parafialnym:
    • o godz. 16.30 – spotkanie zelatorek, o 17.00 – kół Żywego Różańca
    • o godz. 16.30 – kandydatów do bierzmowania z klas VIII
  2. We wtorek o godz. 18.45 w kościele – próba dla dzieci komunijnych z kl. 3C i ich rodziców. Kolejna próba dla tej samej grupy – w najbliższą sobotę (20 IV) o godz. 9.00.
  3. Dziękujemy wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas za przeprowadzenie wczoraj zbiórki żywności w sklepie Sam-Scan na rzecz potrzebujących z naszej parafii. Dziękujemy również kierownictwu sklepu za umożliwienie zbiórki i klientom sklepu za ofiarowanie artykułów dla potrzebujących.
  4. Ministranci z naszej parafii (dokładnie kategoria lektorów młodszych), zajęli II miejsce w mistrzostwach piłki nożnej naszej archidiecezji i zakwalifikowali się na mistrzostwa Polski. Gratulujemy naszym chłopcom. Dziękujemy jednocześnie kibicom, którzy udali się wczoraj z nami na turniej.
  5. Na tablicy ogłoszeń obok sklepiku znajdziemy listę dla osób, które chciałyby zapisać się na jakąś sobotę do sprzątania kościoła. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię do tej pory i z góry dziękujemy tym, którzy to uczynią w przyszłości.
  6. Prasa katolicka – przez najbliższe 2 tygodnie – w zakrystii. Gdyby ktoś potrzebował coś ze sklepiku, to też zapraszamy do zakrystii.