Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024 r.

utworzone przez | 10 mar 2024 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. W poniedziałki o 19.00 w domu parafialnym – spotkania dotyczące zagadnień naszej wiary.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych.
  3. W najbliższą sobotę o godz. 18.00 rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. W niedzielę – nauki podczas każdej mszy św. Od poniedziałku do środy program każdego dnia wygląda tak samo: po mszy św. z godz. 7.00 – nauka rekolekcyjna. Potem msza św. o godz. 12.00 i 18.00. O godz. 19.30 – nauka rekolekcyjna a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. Odstępstwem od codziennego programu będzie poniedziałkowy wieczór. Tego dnia o godz. 18.00 nie będzie mszy św., ale nabożeństwo pokuty i pojednania. Zależy nam abyśmy przeżyli spowiedź podczas wspólnego nabożeństwa a potem pomodlili się wspólnie.
    W tych dniach, w godzinach 9.00-11.30 będą rekolekcje dla uczniów.
  4. W Niedzielę Palmową (24 III) zapraszamy na koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu naszego chóru parafialnego.
  5. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na:
    • drogę krzyżową – w piątki o godz. 14.30, 16.45 (z udziałem dzieci), 18.30.
    • gorzkie żale – w niedziele o godz. 17.15
  6. Prasa katolicka i świece na Wielkanoc – w kiosku parafialnym.
  7. Przy wejściu do kościoła, obok krzyża wystawionego do adoracji możemy złożyć   jałmużnę lub ofiarę na kwiaty do Groby Pańskiego.
  8. Na tablicy ogłoszeń obok sklepiku znajdziemy listę dla osób, które chciałyby zapisać się na jakąś sobotę do sprzątania kościoła. Dziękujemy tym, którzy przy towarzyszeniu s. Margity sprzątali naszą świątynię do tej pory i z góry dziękujemy tym, którzy to uczynią w przyszłości.