AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 r.

utworzone przez | 18 lut 2024 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dziś o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych. Za tydzień – spotkanie dla uczniów klas VII.
 2. W przyszłą sobotę o godz. 10.00 w kościele – spotkanie dla dzieci komunijnych z kl. 3B i ich rodziców.
 3. W najbliższą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na opłatę za ogrzewanie kościoła.

Ogłoszenia dotyczące kolejnych tygodni:

 1. Dnia 5 marca o godz. 19.00 w kościele – spotkanie dla rodziców klas II.
 2. Dnia 7 marca 2024r. o godz. 18.00 przybędzie do nas bp Ireneusz Pękalski w ramach nawiedzania kościołów stacyjnych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. Już dziś zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu na udział w parafialnych rekolekcjach wielkopostnych, które poprowadzą ojcowie franciszkanie z Chorzowa. Początek rekolekcji w V niedzielę Wielkiego  Postu (17 III).
 4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na:
  • drogę krzyżową – w piątki o godz. 14.30, 16.45 (z udziałem dzieci), 18.30; w najbliższy piątek – także o godz. 20.15 (drogę krzyżową poprowadzi młodzież oazowa)
  • gorzkie żale – w niedziele o godz. 17.15
 5. Prasa katolicka – w kiosku parafialnym. 
 6. Dziękujemy panom za asysty za uprzątnięcie terenu przy kościele. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz naszej parafii: czy to w formie tradycyjnej czy poprzez przelew na konto. Bóg zapłać.
 7. Na tablicy ogłoszeń obok sklepiku znajdziemy listę dla osób, które chciałyby zapisać się na jakąś sobotę do sprzątania kościoła. Dziękujemy tym, którzy przy towarzyszeniu s. Margity sprzątali naszą świątynię do tej pory i z góry dziękujemy tym, którzy to uczynią w przyszłości.