Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Zwykła – 21.01.2024 r.

utworzone przez | 21 sty 2024 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś, o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich.
  2. W czwartek (25 I) obchodzimy Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  3. W ubiegłym tygodniu, z ofiar składanych na tacę, zebraliśmy 9350 zł, które przeznaczamy na opłatę za ogrzewanie naszej świątyni.
  4. Zakończyliśmy czas wizyt duszpasterskich w Waszych domach (tzw. kolędę). Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli. Od poniedziałku wracamy do sprawowania codziennie (z wyjątkiem niedziel) mszy św. o godz. 17.30. Najprawdopodobniej od września będziemy sprawować eucharystię nie o godz. 17.30, ale o godz. 17.00.
  5. Prasa katolicka – w kiosku parafialnym.
  6. Na tablicy ogłoszeń obok sklepiku znajdziemy listę dla osób, które chciałyby zapisać się na jakąś sobotę do sprzątania kościoła. Dziękujemy tym, którzy sprzątali naszą świątynię do tej pory i z góry dziękujemy tym, którzy to uczynią w przyszłości.