Ogłoszenia duszpasterskie – XXIX Niedziela Zwykła – 22.10.2023 r.

utworzone przez | 22 paź 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Witamy kl. Dawida Drzażdżewskiego z seminarium duchownego 35+, który w weekendy będzie przyjeżdżał do nas na praktyki duszpasterskie.
  2. Obchodzimy dzisiaj wspomnienie św. Jana Pawła II. W bocznym ołtarzu są wystawione jego relikwie. Zachęcamy do modlitwy za wstawiennictwem świętego.
  3. Dziś o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VII.
  4. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-formacyjne.
  5. W sobotę (28 X) o godz. 10.00 w kościele – spotkanie dla dzieci komunijnych z kl. 3D i ich rodziców.
  6. Uczniów klas VII i starszych zapraszamy na spotkania dla młodzieży, które odbywają się w piątki o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  7.  Dzieci szkoły podstawowej do kl. VI włącznie, zapraszamy na spotkania dzieci Bożych w soboty o godz. 10.00 w domu parafialnym.
  8. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które sprawujemy: w tygodniu o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.15.  Różaniec dla dzieci – w czwartki o godz. 17.00. Na końcu kościoła jest pojemnik, do którego możemy wrzucać prośby i intencje do odczytania podczas różańca.
  9. W zakrystii bądź kancelarii możemy zamawiać wypominki.
  10.  W kruchcie kościoła możemy nabyć znicze od ministrantów i młodzieży. Znajdziemy tam również tytki przeznaczone na produkty żywnościowe, chemiczne (i inne) dla potrzebujących. Napełnione tytki możemy przekazać potrzebującym w swoim środowisku lub przynieść do kościoła. Światowy Dzień Ubogich przypada 1 XI.
  11. W drugiej połowie listopada rozpoczniemy wizyty duszpasterskie u naszych parafian (nazywane potocznie kolędą).