Ogłoszenia duszpasterskie – XXVII Niedziela Zwykła – 08.10.2023 r.

utworzone przez | 8 paź 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś, w domu parafialnym: o godz. 16.00 – spotkanie  Żywej Róży, o godz. 16.30 – spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VII. W przyszła niedzielę – spotkanie dla uczniów szkół średnich.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-formacyjne.
  3. W środę o godz. 17.00 w domu parafialnym ruszają warsztaty wspierające rozwój społeczno-emocjonalny. Zapisy zostały zamknięte w miniony wtorek.
  4. W sobotę (14 X) o godz. 10.00 w kościele – spotkanie dla dzieci komunijnych z kl. 3B i ich rodziców.
  5. Również w sobotę: w łódzkiej katedrze – msza św. w intencji kard. Grzegorza Rysia i Synodu Biskupów, a w Łasku – spotkanie kół Żywego Różańca, a u nas modlimy się za siostrę Margitę, zakrystiankę obchodzącą swoje imieniny.
  6. W przyszłą niedzielę, pod hasłem: „Jan Paweł II. Cywilizacja Życia”, obchodzimy Dzień Papieski. Tego dnia ofiary do puszek składane będą na zdolną, ale niezamożną młodzież.
  7. Uczniów klas VII i starszych zapraszamy na spotkania dla młodzieży, które odbywają się w piątki o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  8.  Dzieci szkoły podstawowej do kl. VI włącznie, zapraszamy na spotkania dzieci Bożych w soboty o godz. 10.00 w domu parafialnym.
  9. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które sprawujemy: w tygodniu o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.15.  Różaniec dla dzieci – w czwartki o godz. 17.00. w piątek (13 X) – różaniec fatimski. Na końcu kościoła jest pojemnik, do którego możemy wrzucać prośby i intencje do odczytania podczas różańca.
  10. W zakrystii bądź kancelarii możemy zamawiać wypominki.
  11.  Kiosk parafialny pozostanie zamknięty przez 2 tygodnie. Prasa katolicka – w zakrystii.
  12.  Nasz ministrant – Franciszek Suliborski – zajął 4 miejsce w turnieju tenisa stołowego na poziomie diecezjalnym. Gratulujemy.
  13.  Jest jeszcze wiele ogłoszeń kurialnych. Pełną ich listę znajdziemy na tablicy ogłoszeń w kruchcie.
  14.  W listopadzie (dokładnie jeszcze nie wiemy w której części miesiąca) rozpoczniemy wizyty duszpasterskie u naszych parafian (nazywane potocznie kolędą).