Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela Zwykła – 15.10.2023 r.

utworzone przez | 15 paź 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Szukamy rozwiązań związanych z poprawą akustyki w naszej świątyni. Jest kilka przyczyn dużego pogłosu w kościele. Jedną z głównych jest nasza posadzka.
  2. Dziś o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych. W przyszłą niedzielę – spotkanie dla kandydatów z klas VII.
  3. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-formacyjne.
  4. W sobotę (14 X) o godz. 10.00 w kościele – spotkanie dla dzieci komunijnych z kl. 3C i ich rodziców.
  5. Uczniów klas VII i starszych zapraszamy na spotkania dla młodzieży, które odbywają się w piątki o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  6.  Dzieci szkoły podstawowej do kl. VI włącznie, zapraszamy na spotkania dzieci Bożych w soboty o godz. 10.00 w domu parafialnym.
  7. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które sprawujemy: w tygodniu o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.15.  Różaniec dla dzieci – w czwartki o godz. 17.00. Na końcu kościoła jest pojemnik, do którego możemy wrzucać prośby i intencje do odczytania podczas różańca.
  8. W zakrystii bądź kancelarii możemy zamawiać wypominki.
  9. Kiosk parafialny pozostanie jeszcze zamknięty przez tydzień. Prasa katolicka – w zakrystii.
  10.  Obchodzimy dzisiaj dzień papieski pod hasłem: „Jan Paweł II. Cywilizacja Życia”. Z tego względu ofiary składane do puszki są przeznaczone na zdolną, ale niezamożną młodzież. W bocznym ołtarzu są wystawione relikwie św. Jana Pawła II. Tak będzie do przyszłej niedzieli włącznie. Zachęcamy do modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Szczególnie w intencji pokoju i za rodziny.
  11. W tym tygodniu dotarła nowa partia styropianu. Dziękujemy panom, którzy pomogli rozładować i przenieść styropian. Są to osoby, które w tym tygodniu pomogły jeszcze przy innych pracach i pomagają systematycznie.
  12.  Dziękujemy ks. Piotrowi i jego rodzicom za uprzątnięcie alejki przy kościele.
  13.  W drugiej połowie listopada rozpoczniemy wizyty duszpasterskie u naszych parafian (nazywane potocznie kolędą).