Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła – 01.10.2023 r.

utworzone przez | 1 paź 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Konsultowaliśmy się z firmą zakładającą i korygującą nagłośnienie w kościołach. Obecnie jesteśmy w trakcie poszukiwania rozwiązania, które poprawiłoby akustykę w naszej świątyni. Niestety nie jest to prosta sprawa.
  2. Dziś o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych. W przyszła niedzielę – spotkanie dla uczniów klas VIII.
  3. Dziś nie ma już mszy św. o godz. 20.00
  4. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym – kolejne spotkanie dotyczące zagadnień naszej wiary.
  5. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca oraz nabożeństwa związane z tymi dnia. W piątek – spowiedź od godz. 6.45. Po porannej mszy św. kapłani udadzą się do chorych. Po południu – spowiedź od godz. 17.00.
  6. W sobotę (7 X) o godz. 10.00 w domu parafialnym – spotkanie dla dzieci komunijnych z kl. 3A i ich rodziców.
  7. W tym tygodniu wspominamy też szczególnych patronów: w poniedziałek (2X) – Aniołów Stróżów, w środę (4X) – św. Franciszka z Asyżu, w czwartek (5X) – św. Faustynę Kowalską. Tego dnia – po mszach św. z godz. 7.00 i 18.00 oddamy cześć relikwiom św. Faustyny.
  8. Dzieci w wieku: 6-9 lat zapraszamy na warsztaty wspierające rozwój społeczno-emocjonalny. Bliższe informacje – na ogłoszeniu w kruchcie. Zapisy do jutra włącznie.
  9. Uczniów klas VII i starszych zapraszamy na spotkania dla młodzieży, które odbywają się w piątki o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  10.  Dzieci szkoły podstawowej do kl. VI włącznie, zapraszamy na spotkania dzieci Bożych w soboty o godz. 10.00 w domu parafialnym.
  11. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które sprawujemy: w tygodniu o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.15.  Różaniec dla dzieci – w czwartki o godz. 17.00. Na końcu kościoła jest pojemnik, do którego możemy wrzucać prośby i intencje do odczytania podczas różańca.
  12.  W zakrystii bądź kancelarii możemy zamawiać wypominki.
  13.  W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”. Nie ma już podręczników do religii.