Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła – 20.08.2023 r.

utworzone przez | 20 sie 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Ks. Łukasz Glapiński kończy posługę w naszej parafii. Od przyszłej soboty będzie już wikariuszem Parafii św. Judy Tadeusza w Łodzi. Dziś o godz. 10.00 będzie sprawowana msza św. dziękczynna za jego posługę w naszej parafii. Kolejna msza św. dziękczynna, tym razem od osób uczestniczących codziennie we mszy św. porannej, będzie celebrowana we wtorek o godz. 7.00.
  2. W czwartek obchodzi imieniny ks. Bartek. Pamiętajmy o nim w modlitwie szczególnie tego dnia.
  3. W sobotę obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza święta w  sobotę o godz. 18.00 będzie mszą świętą z uroczystości Maryjnej.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna swoją posługę w naszej parafii ks. Sławomir Chrapla, dotychczasowy wikariusz w Par. św. Rafała Kalinowskiego w Wiskitnie.
  5. Od września w poniedziałki zapraszamy na nowe spotkania dotyczące poznawania naszej wiary i Biblii.
  6. Zachęcamy kandydatów do bierzmowania z klas VII, VIII i ponadpodstawowych do rezerwowania sobie czasu na spotkania formacyjne. Będą się one odbywać w niedzielę o 16.30.
  7. W przyszłą niedzielę w kruchcie będziemy mogli złożyć do specjalnie przygotowanych pudełek krzyżyki medaliki, różańce (w dobrym stanie). Zostaną one przekazane księżom werbistom pracującym na misjach.
  8. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.