Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła – 30.07.2023 r.

utworzone przez | 30 lip 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. W lipcu i sierpniu:
    – w niedzielę nie ma mszy świętych o godz. 13.00 i 18.00. Jest za to eucharystia o godz. 20.00,
    – od poniedziałku do soboty – wieczorna msza św. – tylko o godz. 18.00. Nie ma mszy św. o godz. 17.30,
    – kancelaria czynna tylko po południu (16.00-17.30), a w sobotę do południa (9.00-10.00).
  2. Sierpień to miesiąc propagowania abstynencji. Starajmy się promować kulturę wolności od używek i pamiętajmy w modlitwie o osobach uzależnionych i o ich rodzinach.
  3. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca oraz nabożeństwa związane z tymi dniami. W I czwartek – pamiętajmy o modlitwie o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W I piątek – spowiedź od godz. 6.45 a po południu od godz. 17.30.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego.
  5. Bóg zapłać za ofiary na parafie: składane w formie tradycyjnej i elektronicznej.
  6. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary do puszki na działalność charytatywną Caritas Archidiecezji Łódzkiej.
  7. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.