Ogłoszenia duszpasterskie – X Niedziela Zwykła – 11.06.2023 r.

utworzone przez | 11 cze 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o godz. 17.15, w tygodniu o 18.30. W czasie Oktawy Bożego Ciała, po nabożeństwach czerwcowych, odbywać się będzie procesja wokół kościoła. Na zakończenie oktawy, w czwartek – poświęcenie wianków.
  2. We wtorek (13 VI) zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
  3. W piątek (16 VI) obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Tego dnia nie ma postu. W sobotę (17 VI) obchodzimy wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. W oba dni – msze święte jak w dzień powszedni.
  4. W niedzielę (18 VI) zapraszamy na festyn parafialny. Otworzy go celebracja mszy św. o godz. 13.00.
  5. Trwają prace związane z uszczelnianiem dachu na kościele.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie kościoła i ołtarzy na Boże Ciało oraz trasy na procesję. W sposób szczególny dziękujemy ks. Piotrowi i pani Monice Miłosz, którzy zatroszczyli się o dekoracje kwiatowe. Państwu Szymczakom – za dostarczenie brzózek.
  7. W lipcu i sierpniu będzie obowiązywał inny rozkład mszy świętych. W niedzielę nie będzie mszy św. o godz. 13.00 i 18.00. Będzie za to msza św. o godz. 20.00. W dni powszednie nie będzie mszy św. o godz. 17.30 (poza nielicznymi wyjątkami).
  8. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.