Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023 r.

utworzone przez | 25 cze 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele o godz. 17.15, w tygodniu o 18.30.
  2. W czwartek (29 VI) obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  3. W piątek na mszach świętych o godz. 15.00, 17.30 i 18.00 będziemy gościć s. Marię Żywiec pracującą na misjach w Zambii. Po mszach świętych będzie można skorzystać z kiermaszu rzeczy przygotowanych przez Zmbijczyków.
  4. W tym tygodniu obchodzimy I sobotę miesiąca.
  5. Udało się nam zakończyć prace związane z uszczelnianiem dachu. Obecnie trwają prace związane z uzupełnieniami ubytku w murze i tynkach kościoła.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie festynu parafialnego, w sposób szczególny tym, którzy czuwali nad całością: p. Monice Sosnowskiej, Karolinie Kus, Marcinowi i Marcie Miterom. Dziękujemy tym, którzy przez kilka dni przygotowywali festyn od strony gastronomicznej: p. Eli Stolarz-Paciejewskiej. P. Eli Maciejewskiej, ks. Piotrowi Obiedzińskiemu i jego rodzicom. Także tym, którzy ich wspomagali. Dziękujemy tym, którzy przygotowali ciasto i pełnili dyżur przy różnych punktach.
  7. Dziękujemy osobom, które dbają o otoczenie kościoła. Jak zawsze – p. Eli Kucińskiej. Ostatnio też – panu Łukaszowi Gandeckiemu, p. Tomaszowi Duchnowskiemu, p. Mariuszowi Dudce, p. Stanisławowi.
  8. W lipcu i sierpniu będzie obowiązywał inny rozkład mszy świętych. W niedzielę nie będzie mszy św. o godz. 13.00 i 18.00. Będzie za to msza św. o godz. 20.00. W dni powszednie nie będzie mszy św. o godz. 17.30 (poza nielicznymi wyjątkami). W tym czasie kancelaria czynna tylko po południu (16.00-17.30) a w sobotę: 9.00-10.00.
  9. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.