Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia – 21.05.2023 r.

utworzone przez | 21 maj 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Sprawujemy je:
    – w niedzielę o godz. 17.15
    – w dni powszednie po mszy św. z godz. 18.00
  2. Dziś o godz. 11.30 mamy ostatnią grupę komunijną.
  3. W najbliższy piątek wieczorem rozpoczynamy Kurs Nowe Życie. To forma rekolekcji, która potrwa do niedzielnego popołudnia. Zapisy – u ks. Łukasza. Bliższe informacje – na plakacie w kruchcie kościoła i na fb naszej parafii.
  4. W przyszłą sobotę (27 V):
    – o godz. 9.00 – spowiedź dzieci rocznicowych
    – o godz. 18.00, przez udział we mszy św., rozpoczniemy czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. W przyszłą niedzielę (28 V) o godz. 11.30 – msza św. dla dzieci rocznicowych.
  6. Już dziś zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe na procesję Bożego Ciała (8 VI, godz. 10.00).
  7. Organizujemy wyjazd na czuwanie modlitewne, które będzie miało miejsce na Polach Lednickich (3 – 4 VI). Link do zapisów i bliższe informacje – na fb naszej parafii.
  8. Zapraszamy na festyn parafialny, który odbędzie się 18 VI. Początek – podczas mszy św. o godz. 13.00.
  9. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.