Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna (Dobrego Pasterza) – 30.04.2023 r.

utworzone przez | 30 kwi 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Jutro rozpoczynamy 40-godzinne nabożeństwo przygotowujące nas do Odpustu. W związku z tym jutro zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która zacznie się po porannej mszy świętej (ok. 7.30) i potrwa do godz. 17.20. Tak samo – we wtorek. Po chórem jest wyłożona lista, na której możemy zadeklarować się na wybraną godzinę adoracji. Jutro i we wtorek, po nabożeństwie majowym będzie miała miejsce procesja wokół kościoła.
  2. Jutro obchodzimy wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika i jednocześnie rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Będą one sprawowane: w niedzielę o godz. 17.15, w pozostałe dni o godz. 18.30.
  3. Środa, 3 maja to w naszej parafii dzień odpustu, a w całej Polsce – Uroczystość NMP Królowej Polski. Tego dnia w naszym kościele msze święte o godzinie: 7.00, 8.30, 10.00, 12.00 (suma odpustowa) i 18.00. Ze względu na to, że wiele osób wyjechało w tych dniach z parafii, festyn parafialny przenieśliśmy na dzień 18 czerwca br.
  4. W poniedziałek i środę (1 i 3 maja) – kancelaria nieczynna.
  5. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca oraz nabożeństwa związane z tymi dniami. W piątek – spowiedź od godz. 6.45. Po porannej mszy św. kapłani udadzą się do chorych. Po południu – spowiedź od godz. 17.00.
  6. Pamiętajmy w modlitwie o maturzystach, którzy na początku maja będą zdawać egzaminy.
  7. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.