Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu – 05.03.2023 r.

utworzone przez | 5 mar 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nie ma dziś spotkania Żywej Róży. Jej członków zapraszamy na gorzkie żale na godz. 17.15
  2. Osoby, które chciałby pogłębić swoją wiarę, zapraszamy na spotkania w środy o godz. 19.00 w domu parafialnym. Uczymy się na nich rozważać Pismo Święte w odniesieniu do naszego życia.
  3. W piątek – droga krzyżowa o godz. 14.30, 17.00 i 18.30. W tym tygodniu –   droga krzyżowa również o godz. 20.30. Poprowadzi ją młodzież oazowa. Zapraszamy.
  4. W sobotę o godz. 9.00 w kościele – spotkanie dla dzieci komunijnych z kl. 3D i ich rodziców.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII.
  6. W okresie Wielkiego Postu biskupi naszej archidiecezji pielgrzymują do  wybranych parafii. Do naszego kościoła przybędzie ks. Abp Grzegorz Ryś aby sprawować tutaj mszę św. 16 marca o godz. 18.00.
  7. Parafialne rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywać od Niedzieli Palmowej do środy w Wielkim Tygodniu. Poprowadzi je jezuita o. Wojciech Nowak, koordynator rekolekcji ignacjańskich w Kaliszu.
  8. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na rzecz polskich misjonarzy w Afryce.
  9. Tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny” możemy dziś nabyć w zakrystii.