AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela w Okresie Zwykłym – 12.02.2023 r.

utworzone przez | 12 lut 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tym roku obchodzimy 40-lecie powstania naszej parafii. Już dziś zapraszamy wszystkich na mszę św. w sobotę, 18 lutego o godz. 18.00, której przewodniczył będzie ks. Abp Grzegorz Ryś. Po mszy św. zapraszamy do domu parafialnego na poczęstunek. Będzie to okazja do spotkania się i rozmowy z kapłanami, którzy pracowali niegdyś w naszej parafii.
  2. W przyszłą niedzielę (19 II) o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych.
  3. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Syrii.
  4. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.