AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela w Okresie Zwykłym – 22.01.2023 r.

utworzone przez | 22 sty 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tym roku obchodzimy 40-lecie powstania naszej parafii. Już dziś zapraszamy wszystkich na mszę św. w sobotę, 18 lutego o godz. 18.00, której przewodniczył będzie ks. Abp Grzegorz Ryś. Po mszy św. zapraszamy do domu parafialnego na poczęstunek. Będzie to okazja do spotkania się i rozmowy z kapłanami, którzy pracowali niegdyś w naszej parafii.
  2. W czasie ferii nie ma spotkań Oazy Dzieci Bożych i ministrantów.
  3. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.
  4. W tym tygodniu :
    • nie ma mszy św. o godz. 17.30 
    • kancelaria w sobotę czynna tylko rano w godzinach 8.00-8.30
  5. Dla osób nieobecnych w czasie kolędy lub pominiętych, proponujemy kolędę uzupełniającą. Będzie miała ona miejsce w piątek 27 stycznia. W zakrystii bądź kancelarii możemy zgłosić zapotrzebowanie na taką wizytę podając przy tym, od której godziny będziemy w domu (dotyczy to także bloków przy ul. Zgierskiej). Tego dnia prosimy o cierpliwość. Będziemy docierać do Was nie na określone godziny, ale według adresów, które pogrupujemy. Jeśli ten dzień również nie będzie dla Was odpowiedni, wtedy prosimy aby umówić się na wizytę indywidualnie z określonym kapłanem.