AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela w Okresie Zwykłym – 15.01.2023 r.

utworzone przez | 15 sty 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W czasie ferii nie ma spotkań Oazy Dzieci Bożych i ministrantów.
 2. Dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym – spotkanie opłatkowe dla Żywej Róży.
 3. Zmarł Tadeusz Kusiński – osoba bardzo zasłużona przy budowie kościoła i obiektów parafialnych. Jego pogrzeb odbędzie się w czwartek (19 I) o godz. 12.45 na Cmentarzu św. Rocha na Radogoszczu.
 4. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.
 5. W czasie kolędy:
  • nie ma mszy św. o godz. 17.30 
  • kancelaria w soboty czynna tylko rano w godzinach 8.00-8.30
 6. Jak widać w rozkładzie kolędy, w tym roku kapłani nie idą do bloków po kolei. Wyznacznikiem jest tutaj nie położenie bloków, ale liczba przyjmujących. Kolęda ułożona jest tak, aby kapłani nie mieli w danym dniu zbyt dużo wejść i aby dzięki temu przebiegała ona bez zbytniego pośpiechu.
 7. Dla osób nieobecnych w czasie kolędy lub pominiętych, proponujemy kolędę uzupełniającą. Będzie miała ona miejsce w piątek 27 stycznia. W zakrystii bądź kancelarii możemy zgłosić zapotrzebowanie na taką wizytę podając przy tym, od której godziny będziemy w domu. Tego dnia prosimy o cierpliwość. Będziemy docierać do Was nie na określone godziny, ale według adresów, które pogrupujemy. Jeśli ten dzień również nie będzie dla Was odpowiedni, wtedy prosimy aby umówić się na wizytę indywidualnie z określonym kapłanem.