AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Świętej Bożej rodzicielki, Maryi – 1.01.2023 r. (Światowy Dzień modlitwy o Pokój)

utworzone przez | 1 sty 2023 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W środę o godz. 18.00 – msza św. w intencji śp. papieża seniora – Benedykta XVI a o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-modlitewne.
  2. W piątek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze święte – wg porządku niedzielnego. 
  3. Dzień 6 stycznia – to również I piątek miesiąca. Spowiedź – podczas mszy świętych. Dzień wizyt u chorych kapłani umówią ze swoimi chorymi indywidualnie. Tego dnia 
  4. W Uroczystość Trzech Króli będziemy gościć u siebie polską siostrę zakonną pracującą na Ukrainie, która po mszy świętej będzie prowadzić zbiórkę na organizację kolonii dla dzieci z Ukrainy.
  5. Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus z ul. Złocieniowej zapraszają do siebie na kolędowanie, które odbędzie się w sobotę 7 stycznia o godz. 16.00.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII, a o godz. 17.00 w kościele – koncert kolęd, który poprowadzi nasz chór parafialny.
  7. W niedzielę 15 stycznia o godz. 16.00 w domu parafialnym – spotkanie opłatkowe dla Żywej Róży.
  8. W czasie kolędy nie ma mszy św. o godz. 17.30. W soboty, w okresie kolędy – kancelaria czynna w godzinach 8.00-8.30. Tego dnia, w sprawach kancelaryjnych, możemy również podejść do zakrystii po wieczornej mszy św. 
  9. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.