Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu – 18.12.2022 r.

utworzone przez | 18 gru 2022 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas ponadpodstawowych.
  2. Do soboty włącznie zapraszamy na roraty codziennie o godz. 6.45.
  3. W poniedziałek – kolęda od godz. 18.00 przy ul. Żywokostowej i Agrestowej. Potem, do świąt, kapłani nie idą już na kolędę.
  4. Spotkanie biblijno-modlitewne – w środę o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  5. W czwartek od godz. 9.00 rano będziemy sprzątać kościół. Gdyby ktoś był chętny, zapraszamy do pomocy.
  6. W sobotę – czyli w wigilię Bożego Narodzenia – kancelaria nieczynna.
  7. Pasterka – o godz. 24.00
  8. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas aby roznosić opłatki w parafii.
  9. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary do puszki na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej.
  10. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, opłatki oraz świece bożonarodzeniowe a także sianko przygotowane przez ministrantów i ozdoby świąteczne przygotowane przez młodzież.