Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Adwentu – 11.12.2022 r.

utworzone przez | 11 gru 2022 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Ofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na ogrzewanie kościoła.
  2. Dziś od godz. 14.20 – w domu parafialnym – Rejonowy Dzień Wspólnoty .
  3. Dziś o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VII i VII a o godz. 17.00 spotkanie ŻR.
  4. Zapraszamy na roraty codziennie o godz. 6.45.
  5. W przyszłą niedzielę – ofiary składane na tacę będą przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni.
  6. Dziękuję księżom wikariuszom za poprowadzenie tegorocznych rekolekcji adwentowych. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się przy tych rekolekcjach: p. Michałowi (naszemu organiście), chórowi, tym, którzy prowadzili modlitwę wstawienniczą.
  7. Dziś przy wyjściu z kościoła nasza młodzież będzie rozprowadzać przygotowane przez siebie ozdoby świąteczne, a ministranci – sianko. Ofiary składane przy tej okazji młodzież przeznacza na swój wyjazd a ministranci na fundusz ministrancki.
  8. W przyszłym tygodniu przy wyjściu z kościoła będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki na Fundusz Ochrony Macierzyństwa.
  9. Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas aby roznosić opłatki w parafii.
  10. Rozkład kolędy na bieżący tydzień jest podany w osobnym rozkładzie.
  11. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”, opłatki oraz świece bożonarodzeniowe.