Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrystusa Króla – 20.11.2022 r.

utworzone przez | 20 lis 2022 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziękujemy za paczki przygotowane dla ubogich.
  2. Dziś o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych
  3. W środę o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-modlitewne.
  4. W sobotę o godz. 10.00 w kościele – spotkanie dla dzieci komunijnych z kl. 3D i ich rodziców.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się adwent. Pragniemy poinformować, że roraty będą sprawowane o godz. 6.45 a nie jak było dotąd o godz. 7.00.
  6. Jeśli chodzi o rekolekcje, to w ostatnich latach wiele osób uczestniczy w nich w różnych miejscach albo online. Ponieważ chcemy tworzyć wspólnotę parafialną, mamy nadzieję, że uda się nam przeżyć wspólnie rekolekcje adwentowe.  W przyszłym tygodniu podamy bliższe informacje o rekolekcjach.
  7. Zapraszamy do zamawiania mszy świętych. Pierwsze wolne intencje są w styczniu rano. Chyba, że chodzi o nagłe sytuacje (np. kiedy kogoś dotknęła choroba, ktoś jest przed operacją) – wtedy możemy zawsze przyjść do zakrystii i zamówić mszę św. z dnia na dzień. Pojedyncze wolne intencje w niedziele pojawiają się w pod koniec lutego wieczorem. Wcześniejsze godziny niedziele – pojawiają się w kwietniu.
  8. Wypominki czytamy w niedzielę o godz. 8.15 i po mszy św. z godz. 10.00. Gdyby jakieś imiona czy nazwiska zmarłych były pominięte lub błędnie zapisane, z góry za to przepraszamy i prosimy o zgłaszanie uwag w zakrystii.
  9. Dziękujemy wszystkim, którzy zajęli się uprzątnięciem przekwitłych kwiatów z terenu wokół kościoła.
  10. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”.