Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela w Okresie zwykłym – 25.09.2022 r.

utworzone przez | 25 wrz 2022 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. W najbliższą środę 28 IX o godz. 15.00, we wspomnienie bł. ks. Michała Sopoćki zapraszamy do wspólnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia. Zgromadzimy się przy skrzyżowaniu ulic: Zgierska – Jesionowa i przede wszystkim przy skrzyżowaniu: Al. Włókniarzy – Zgierska.
  2. Zapraszamy na spotkania biblijno-modlitewne, które odbywają się w środy o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  3. W czwartek 29 IX obchodzimy Święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Msze święte – jak w dzień powszedni.
  4. Zachęcamy do śpiewu z naszym chórem parafialnym. Próby odbywają się w piątki o godz. 20.30 w domu parafialnym.
  5. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Zapraszamy na mszę św. o godz. 7.00 ku czci Niepokalanego Serca NMP. Tego dnia, ze względu na śluby, nie ma mszy św. o godz. 17.30.
  6. W najbliższą sobotę (1X) rozpoczynamy nabożeństwa październikowe. Będą one sprawowane:
    – w dni powszednie – po mszy św. wieczornej
    – w niedzielę – o godz. 17.15.
    W poniedziałki i piątki zapraszamy do prowadzenia różańca szczególnie młodzież, w czwartek – dzieci.
  1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbywać się będą w następującym porządku:
    – w przyszłą niedzielę 2 X – dla klas ponadpodstawowych
    – w niedzielę 9 X – dla klas VII i VII
    Wszystkie spotkania kandydatów do bierzmowania odbywają się w domu parafialnym o godz. 16.30
  1. W zakrystii i kancelarii możemy zamawiać wypominki.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, ofiarą i bezinteresowną pracą wpierają naszą parafię.
  3. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy”, „Gość Niedzielny”.