Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela w Okresie zwykłym – 19.06.2022 r.

utworzone przez | 19 cze 2022 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele – o godz. 17.15, w pozostałe dni – po mszy św. wieczornej.
  2. Do najbliższego czwartku włącznie trwa oktawa Bożego Ciała. W tych dniach, po nabożeństwach czerwcowych, odbywa się procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy wszystkich, w sposób szczególny rodziców z dziećmi komunijnymi i rocznicowymi aby kształtować w nich miłość do Jezusa ukrytego pod postacią chleba.
  3. W środę o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-modlitewne.
  4. W czwartek o godz. 18.00 – msza św. na zakończenie roku szkolnego z prośbą o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.
  5. W piątek o godz. 19.00 – ostatnie przed wakacjami spotkanie oazowe dla młodzieży.
  6. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (dzień odpustu w parafii na Julianowie). Tego dnia nie ma postu.
  7. W lipcu i sierpniu będzie obowiązywał inny rozkład mszy świętych. W niedzielę nie będzie mszy św. o godz. 13.00 i 18.00. Będzie za to msza św. o godz. 20.00. W dni powszednie nie będzie mszy św. o godz. 17.30 (poza nielicznymi wyjątkami). Kancelaria, w lipcu i sierpniu czynna tylko po południu: 16.00-17.30, w sobotę – 9.00-10.00.
  8. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.