Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 5.06.2022 r.

utworzone przez | 5 cze 2022 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedziele – o godz. 17.15,
    w pozostałe dni – po mszy św. wieczornej.
  2. W środę o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-modlitewne.
  3. W sobotę (11 VI) o godz. 10.15 w naszej świątyni – modlitwa do Ducha Św.
    a o 11.00 – msza św. na rozesłaniem oaz. W najbliższą sobotę nie będzie spotkania oazy Dzieci Bożych.
  4. W niedzielę o godz. 17.00 w domu parafialnym spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
  5. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary do puszki na kontynuację budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  6. Powoli przygotowujemy się do Uroczystości Bożego Ciała (16 VI). Już teraz zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe na procesję (dziewczynki do sypania kwiatków). Rodziców prosimy o zarezerwowane dzieciom czasu na tę okoliczność. Kwiatki na procesję możemy przynosić do zakrystii.
  7. Planujemy autokarową, jednodniową pielgrzymkę do Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu. Wyjazd w sobotę 18 czerwca o godz. 7.00. Cena – 70 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  8. W lipcu i sierpniu będzie obowiązywał inny rozkład mszy świętych. W niedzielę nie będzie mysz św. o godz. 13.00 i 18.00. Będzie za to msza św. o godz. 20.00. W dni powszednie nie będzie mszy św. o godz. 17.30 (poza nielicznymi wyjątkami)
  9. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.