Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna 22.05.2022 r.

utworzone przez | 22 maj 2022 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś i w każdą niedzielę – nabożeństwo majowe o godz. 17.15. W pozostałe dni – po mszy św. wieczornej.
  2. Dziś o godz. 10.00, ostatnia w tym roku grupa dzieci przystąpi do I komunii św. a o godz. 11.30 swoją rocznicę I komunii św. będą przeżywać dzieci z klas IV.
  3. Od poniedziałku do soboty, dzieci komunijne będą przeżywać biały tydzień. Zapraszamy na mszę św. o godz. 18.00 a potem na nabożeństwo majowe.
  4. W środę o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-modlitewne.
  5. W przyszłą niedzielę (29 V) Ruch Światło-Życie organizuje pieszą pielgrzymkę w intencji osób pragnących wyzwolenia z różnych form lęku i uzależnień. Pielgrzymka wyruszy o godz. 9.00 z katedry a zakończy się mszą św. o godz. 12.30 w łódzkich Łagiewnikach.
  6. Dnia 4 czerwca zapraszamy na czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego. Jest możliwość zapisy na wyjazd na Pola Lednickie. A w naszej parafii czuwanie zaczniemy mszą św. o godz. 18.00
  7. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.