AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna 15.05.2022 r.

utworzone przez | 15 maj 2022 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś o godz. 17.00 – w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII.
  2. Dziś i w każdą niedzielę – nabożeństwo majowe o godz. 17.15. W pozostałe dni – po mszy św. wieczornej.
  3. Jutro o godz. 18.00 – msza św. za śp. ks. prałata Jana Szadkowskiego – w 2 rocznicę jego śmierci.
  4. Od jutra do soboty, dzieci komunijne będą przeżywać biały tydzień. Zapraszamy dzieci na mszę św. o godz. 18.00 i na nabożeństwo majowe.
  5. W środę o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-modlitewne.
  6. Ruch Światło-Życie organizuje pieszą pielgrzymkę z katedry do łódzkich Łagiewnik w intencji osób pragnących wyzwolenia z różnych form lęku i uzależnień. Pielgrzymka wyruszy 29 maja o godz. 9.00 a zakończy się mszą św. o godz. 12.30. Pielgrzymka nie odbyła się we wcześniejszym terminie ze względu na pogrzeb bpa Adama Lepy. Aby wziąć w niej udział, nie potrzeba żadnych zapisów. Wystarczy przybyć do katedry 29 maja.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 – I komunia św. kl 3C, a o godz. 11.30 – rocznica I komunii św. dla klas czwartych.
  8. Karmelita o. Kazimierz, na przełomie maja i czerwca, organizuje pielgrzymkę na Lubelszczyznę. Szczegóły – na tablicy ogłoszeń.
  9. Zapraszamy, szczególnie młodzież, do zapisywania się na wyjazd na czuwanie modlitewne na Polach Lednickich. Wyjazd odbędzie się 4 czerwca. Link do zapisów – na fb naszej parafii. Również 4 czerwca, w godzinach wieczornych, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, odbędzie się w naszej parafii czuwanie modlitewne.
  10. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.