Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna 8.05.2022 r.

utworzone przez | 8 maj 2022 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie Żywej Róży a o godz. 17.00 – kandydatów do bierzmowania.
  2. Nabożeństwo majowe w niedziele (także dziś) – o godz. 17.15. W pozostałe dni – po mszy św. wieczornej.
  3. W środę o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-modlitewne.
  4. W piątek (13 V) po mszy św. wieczornej – różaniec fatimski i nabożeństwo majowe.
  5. W sobotę o godz. 9.00 w kościele – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i spowiedź dzieci z kl. 3a oraz 3b. W przyszłą niedzielę – na mszach świętych o godz. 10.00 i 11.30 – I komunia św. dla tych dzieci.
  6. Piesza pielgrzymka z katedry do łódzkich Łagiewnik w intencji osób pragnących uwolnienia od lęku i różnych form uzależnień została przełożona z 7 na 29 maja.
  7. W zakrystii i kancelarii będziemy przyjmować zapisy na wyjazd młodzieży do Lednicy. Na razie nie znamy warunków związanych z tym dziełem.
  8. Pamiętajmy w modlitwie o maturzystach, którzy zdają swoje egzaminy.
  9. Przy wyjściu z kościoła możemy jeszcze złożyć ofiarę do puszki na Fundusz Ochrony Macierzyństwa.
  10. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.