Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego 24.04.2022 r.

utworzone przez | 24 kwi 2022 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś o godz. 15.00 (w godzinie Miłosierdzia) zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 19.00 w katedrze – msza św. pod przewodnictwem ks. Abp Grzegorza Rysia na zakończenie jubileuszu powstania diecezji łódzkiej.
  2. We wtorek (26 IV) obchodzimy uroczystość św. Wojciecha – głównego patrona naszej Ojczyzny.
  3. W środę o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-modlitewne.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Przez cały miesiąc, będą one sprawowane: w tygodniu po mszach świętych wieczornych, w niedzielę o godz. 17.15.
  5. Już dziś zapraszamy na odpust parafialny 3 maja. Sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Andrzej Michalak – wikariusz z Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Łasku. Po tej mszy św. zapraszamy na festyn parafialny. W programie: gry i zabawy integracyjne dla rodzin, atrakcje dla dzieci: malowanie twarzy, wata cukrowa i popcorn, a także wspólne biesiadowanie. W najbliższy wtorek o godz. 19.00 zapraszamy do domu parafialnego wszystkich chętnych  do organizacji festynu.
  6. Pamiętajmy w modlitwie o maturzystach, którzy na początku maja będą zdawać egzaminy.
  7. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.