AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2.01.2022 r.

utworzone przez | 2 sty 2022 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

Komunikaty Kurii Łódzkiej:

 1. Orszak Trzech Króli wraca na ul. Piotrkowską. W Uroczystość Objawienia Pańskiego o godz. 11.00 ks. abp Grzegorz Ryś będzie sprawował Eucharystię w parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Łodzi. Po Mszy św. z Placu Wolności wyruszy ul. Piotrkowską kolorowy korowód kolędników. Na zakończenie będzie czekał na nas finałowy koncert kolęd zespołu „Zakopower”. Dziś jeszcze możemy przynosić przed parafialną szopkę bożonarodzeniową torby z prezentami związane z akcją charytatywną „Dar dla Nowonarodzonego”.
 2. Arcybiskup Łódzki ogłasza kolejny nabór do formacji kandydatów do diakonatu stałego. Bliższe informacje w zakrystii.

Ogłoszenia parafialne:

 1. W środę o godz. 19.00 w domu parafialnym – spotkanie biblijno-modlitewne.
 2. W czwartek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze święte – wg porządku niedzielnego.
 3. W przyszłą niedzielę o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie opłatkowe dla wspólnoty Żywej Róży.
 4. W tym tygodniu przypadają I czwartek i I piątek miesiąca. W piątek – spowiedź od godz. 6.45. Po mszy św. porannej kapłani udadzą się do chorych. Po południu spowiedź od godz. 17.30.
 5. Trwa czas odwiedzin duszpasterskich (tzw. kolędy). Dziękujemy za zaproszenia. Systematycznie oddzwaniamy do wszystkich. Gdyby ktoś jeszcze pragnął zaprosić kapłana na kolędę, może ze stolika na końcu kościoła pobrać druk do wypełnienia, i wrzucić go do puszki lub przynieść do zakrystii bądź kancelarii.
 6. W czasie kolędy nie ma mszy św. o godz. 17.30.
 7. Zapraszamy do zamawiania mszy świętych w nowym roku.
 8. Link do transmisji mszy świętych z naszego kościoła znajdziemy na stronie internetowej i fb naszej parafii.
 9. W kiosku są do nabycia tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.