Ogłoszenia duszpasterskie 12.12.2021r. – III Niedziela Adwentu

utworzone przez | 12 gru 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zapraszamy na roraty codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 7.00.
  2. Dziś o godz. 17.00 w domu parafialnym spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII.
  3. W każdą niedziele o godz. 10.15 w domu parafialnym odbywa się próba dla dzieci śpiewających w scholii. Zapraszamy.
  4. W środę o godz. 19.00 zapraszamy do domu parafialnego na spotkanie modlitewno-biblijne.
  5. W piątek o godz. 20.00 w domu parafialnym – próba chóru przygotowującego się do śpiewu na pasterce. Zapraszamy chętnych.
  6. W sobotę o godz. 10.00 w kościele – spotkanie dla dzieci komunijnych z kl. 3c i ich rodziców.
  7. Ze względu na dużą liczbę osób przebywających w kwarantannie transmitujemy wszystkie mszy święte w niedzielę i roraty.
  8. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszki na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej.
  9. W kiosku parafialnym są już świece na Boże Narodzenie i opłatki. Prosimy o pobieranie opłatków dla osób, które same nie mogą po nie przybyć. W kiosku znajdziemy również tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.