AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie XXXII Niedziela w Okresie Zwykłym – 7 listopada 2021 r.

utworzone przez | 7 lis 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziękujemy za modlitwę w intencji zmarłych i zamawianie wypominków. Czytamy je w niedzielę o godz. 8.15 i po mszy św. z godz. 10.00. Gdyby jakieś imiona czy nazwiska zmarłych były pominięte lub błędnie zapisane, z góry za to przepraszamy i prosimy o zgłaszanie uwag w zakrystii. Nadal możemy zamawiać wypominki i msze św. na rok bieżący i przyszły.
  2. Dnia 11 listopada – msze św. o godzinie: 7.00, 8.30, 10.00, 11.00 i 18.00. Eucharystia o godz. 11.00 będzie sprawowana w intencji naszej Ojczyzny. O tej godzinie będziemy się też modlić w intencji ks. proboszcza z racji jego imienin. Po mszy św. z godz. 11.00, Rada Osiedla Radogoszcz zaprasza nas do zgromadzenia się przy tablicy pamiątkowej przy ul. 11 listopada aby oddać cześć tym, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej.
  3. Do końca listopada możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza, kościoła czy kaplicy i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.  
  4. Zapraszamy na spotkania dotyczące nauki modlitwy w oparciu o Pismo Św. Spotkania odbywają się w środy w domu parafialnym o godz. 19.00.
  5. W sobotę (14XI) o godz. 10.00 w kościele spotkanie dla dzieci komunijnych z kl. 3b i ich rodziców.
  6. W przyszłą niedzielę (14 XI) o godz. 17.00 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII. O tej samej godz. w salce na parterze spotkanie dla wspólnoty Żywej Róży.
  7. Również w przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Przy wyjściu z kościoła możemy pobrać tytkę. Zachęcamy aby tytkę napełnioną produktami spożywczymi czy chemicznymi przekazać w swoim otoczeniu osobie potrzebującej lub przynieść do kościoła w najbliższą niedzielę.
  8. W kiosku parafialnym są już świece na Boże Narodzenie. Znajdziemy tam również tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.