Ogłoszenia duszpasterskie 17 października 2021 r.

utworzone przez | 17 paź 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe: w dni powszednie – po mszy św. wieczornej, w  niedzielę – o godz. 17.15.
  2. Dziś o godz. 17.00 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas  I-ponadpodstawowych. W przyszłą niedzielę (24 X) – spotkanie dla klas VII.
  3. W środę po różańcu w domu parafialnym spotkanie biblijno-formacyjne.
  4. W sobotę o godz. 10.00 w kościele – spotkanie dla dzieci komunijnych z klasy 3c i ich rodziców.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy modlitwą, ofiarą i bezinteresowną pracą współtworzą naszą parafię.
  6. W zakrystii i kancelarii możemy zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne, a także msze święte na rok bieżący i przyszły.
  7. W kiosku parafialnym są już świece na Boże Narodzenie. Znajdziemy tam również tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.