AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie 10 października 2021 r.

utworzone przez | 10 paź 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe: w dni powszednie – po mszy św. wieczornej, w  niedzielę – o godz. 17.15. 
 2. Dziś o godz. 16.30 w domu parafialnym – spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.
 3. Także dziś, ale o godz. 17.00 w domu parafialnym – spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas  VIII. W przyszłą niedzielę (17 X) – spotkanie dla klas I-ponadpodstawowych.
 4. W środę różaniec – w ramach, ostatniego już w tym roku – nabożeństwa fatimskiego (z procesją wokół kościoła). Po nim, pewnie kilkanaście minut po godz. 19.00 w domu parafialnym (nie w kościele) – spotkanie biblijno-formacyjne.
 5. W sobotę o godz. 10.00 w kościele – spotkanie dla dzieci komunijnych z klasy 3b i ich rodziców. 
 6. Także w sobotę odbędzie się autokarowa pielgrzymka do Lichenia. Wyjazd o godz. 7.00 z parkingu przed kościołem. Zakończono już zapisy na ten wyjazd.
 7. Na chórze zainstalowano już organy z nagłośnieniem. Za kilkanaście dni będzie miało miejsce ich dostrajanie. W przyszłą niedzielę (17 X) ofiary na tacę będą przeznaczone na pokrycie kosztów zakupu. Bóg zapłać tym, którzy już złożyli ofiary na ten cel i będą je składać. Dziękujemy za to, że w taki sposób utożsamiacie się z własną świątynią i parafią.
 8. W zakrystii i kancelarii możemy zamawiać wypominki jednorazowe i całoroczne, a także msze święte na rok bieżący i przyszły.
 9. Przy wyjściu z kościoła możemy dziś złożyć ofiarę do puszki dla zdolnej, ale niezamożnej młodzieży. Zbiórkę organizuje dziś w całej Polsce Fundacja „Dzieło nowego Tysiąclecia”, której celem jest m.in. propagowanie nauczania św. Jana Pawła II.
 10. W przyszłą niedzielę kilka rodzin naszej parafii zaprasza na ciasto przed kościołem.
 11. W kiosku parafialnym są już świece na Boże Narodzenie. Znajdziemy tam również tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.