AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie 12 września 2021

utworzone przez | 12 wrz 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Jutro (13 IX) po mszy św. wieczornej – różaniec fatimski z procesją wokół kościoła. Prosimy o zabranie świec.
  2. W środę o 19.00 w kościele – spotkanie biblijno-formacyjne.
  3. Rozpoczęliśmy spotkania oazowe dla młodzieży. Odbywają się one w domu parafialnym w piątki o godz. 19.00.  Zapraszamy młodzież z klas VII i starszą.
  4. W sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym – spotkania oazowe dla dzieci i spotkania ministrantów.
  5. Daty spotkań dla klas VII, VIII i I – ponadpodstawowych przygotowujących się do bierzmowania  podamy w późniejszym czasie. Już dziś możemy powiedzieć, że będą one odbywać się w niedzielę późnym popołudniem lub  wieczorem.
  6. W przyszłą niedzielę, w kościołach jubileuszowych, rozpoczynają się rekolekcje ewangelizacyjne. Potrwają one do środy 22 września. Najbliższy dla nas kościół jubileuszowy znajduje się przy Pl. Kościelnym. Szczegóły dotyczące rekolekcji znajdziemy w gablocie parafialnej..
  7. W kiosku parafialnym są do nabycia podręczniki do religii. Znajdziemy tam również prasę katolicką, tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.