AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie 5 września 2021

utworzone przez | 5 wrz 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Wracamy do sprawowania mszy świętych w zwykłym porządku – w niedzielę o godzinie: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00.
  2. Dzisiejsza dzień jest dniem solidarności z Afganistanem i modlitwy o pokój w tym kraju. Po mszy św., przy wyjściu z kościoła, można złożyć do puszki ofiary przeznaczone na pomoc dla ludności tego kraju.
  3. W środę 8 września obchodzimy Święto Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej). Msze św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył i homilię wygłosi o. Wojciech Dec, paulin, proboszcz Par. Dobrego Pasterza w Łodzi, przez wiele lat – spowiednik na Jasnej Górze.
  4. W najbliższy piątek o godz. 19.00 w domu parafialnym rozpoczynamy spotkania oazowe dla młodzieży. Zapraszamy młodzież z klas VII i starszą.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym rozpoczynamy spotkania oazowe dla dzieci i ministrantów.
  6. Daty spotkań dla klas VII, VIII i I – ponadpodstawowych przygotowujących się do bierzmowania  podamy w późniejszym czasie. Już dziś możemy powiedzieć, że będą one odbywać się w niedzielę wieczorem. 
  7. W kiosku parafialnym są do nabycia podręczniki o religii. Znajdziemy tam również prasę katolicką, tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.