AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie 22 sierpnia 2021

utworzone przez | 23 sie 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Wczoraj wyruszyła 96 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Wśród pielgrzymów są także nasi parafianie. Módlmy się o siły dla nich aby mogli dotrzeć do duchowej stolicy naszej Ojczyzny.
  2. Pośród wielu wydarzeń ewangelizacyjnych jakie będą miały miejsce w naszej archidiecezji we wrześniu nasza parafia jest zaproszona do modlitwy w kościele karmelitanek bosych w Łodzi przy ul. św. Teresy 6. Modlitwę rozpoczniemy mszą św. 3 września  o godz. 8.00. Po niej będzie czas na adorację Najświętszego Sakramentu aż do godz. 8.00 następnego dnia.
  3. Dnia 4 września o godz. 10.00, w naszej parafii będzie miał miejsce pooazowy dzień wspólnoty.
  4. Również 4 września będzie miało miejsce Jerycho Rowerowe. Osoby, które się w nie włączają, modlą się za nasze miasto objeżdżając je na rowerze. Do grupy pielgrzymów można dołączyć  w jednym z siedmiu kościołów. Rowerzyści dotrą także do naszej parafii. Szczegóły na: LODZKIEJERYCHO.PL. 
  5. W niedziele w lipcu i sierpniu nie ma mszy św. o godz. 13.00, 15.00 i 18.00. Niedzielna eucharystia wieczorna jest sprawowana o godz. 20.00. Kancelaria czynna tylko po południu w godzinach: 16.00 – 17.30 a w sobotę  w godzinach: 9.00-10.00.
  6. Dziś prasa katolicka jest dostępna na końcu kościoła. Odliczoną kwotę wrzucamy do puszki. Osoby, które prenumerują tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny” zapraszamy do zakrystii.
  7. Dom Księży Emerytów w Łodzi na Chojnach boryka się z problemem braku codziennej opieki dla 30 księży.  Serdecznie prosimy o kontakt emerytowane pielęgniarki oraz z osoby, które zajęłyby się księżmi wymagającymi pomocy w ramach umowy o pracę.