AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie

utworzone przez | 16 sie 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zachęcamy do zapisywania się na Łódzką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły – w komunikacie przy wyjściu z kościoła. W zakrystii i kancelarii możemy zapisywać się do grupy duchowej.

2. Dnia 4 września o godz. 10.00, w naszej parafii będzie miał miejsce pooazowy dzień wspólnoty.

3. Jeśli ktoś chciałby modlić się za Łódź jadąc na rowerze – zapraszamy na Łódzkie Jerycho Rowerowe, które odbędzie się również 4 września. Można dołączyć do grupy w jednym z siedmiu kościołów. Szczegół na: LODZKIEJERYCHO.PL. 

4. W niedziele w lipcu i sierpniu nie ma mszy św. o godz. 13.00, 15.00 i 18.00. Niedzielna eucharystia wieczorna jest sprawowana o godz. 20.00. Kancelaria czynna tylko po południu w godzinach: 16.00 – 17.30 a w sobotę  w godzinach: 9.00-10.00.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.