Ogłoszenia duszpasterskie 8 sierpnia 2021 r.

utworzone przez | 8 sie 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenie kurialne

1. W Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15 sierpnia) zapraszamy na Mszę św. celebrowaną w bazylice archikatedralnej o godz. 9.30 pod przewodnictwem ks. abpa Grzegorza Rysia. W tym dniu przypada również 101. rocznica Cudu nad Wisłą oraz Święto Wojska Polskiego.

Ogłoszenia parafialne

1. W poniedziałek obchodzimy Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein) – patronki Europy.
  2. W piątek (13 VIII) po mszy św. wieczornej zapraszamy na różaniec fatimski.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
  4. Zachęcamy do zapisywania się na Łódzką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły – w komunikacie przy wyjściu z kościoła. W zakrystii i kancelarii możemy zapisywać się do grupy duchowej.
  5. W niedziele w lipcu i sierpniu nie ma mszy św. o godz. 13.00, 15.00
    i 18.00. Niedzielna eucharystia wieczorna jest sprawowana o godz. 20.00. Kancelaria czynna tylko po południu w godzinach: 16.00 – 17.30 a w sobotę  w godzinach: 9.00-10.00.
  6. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.