AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie 1 sierpnia 2021 r.

utworzone przez | 1 sie 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Rozpoczął się sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.

2. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek, I sobotę miesiąca i nabożeństwa związane z tymi dniami. W piątek spowiedź od godz. 6.45, a po południu od godz. 17.00. W tym miesiącu księża nie udadzą się do chorych. Uczynią to we wrześniu.

3. Dziękujemy wszystkim, którzy w poniedziałek zgromadzili się aby posprzątać teren wokół kościoła. Dziękujemy za to, że poświęcając swój czas, gromadzicie się nie tylko na modlitwie, ale także po to aby zadbać o otoczenie naszej świątyni.

4. Zachęcamy do zapisywania się na Łódzką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły – w komunikacie przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej naszej parafii.

5. W niedziele w lipcu i sierpniu nie ma mszy św. o godz. 13.00, 15.00 i 18.00. Niedzielna eucharystia wieczorna jest sprawowana o godz. 20.00. Kancelaria czynna tylko po południu w godzinach: 16.00 – 17.30 a w sobotę  w godzinach: 9.00-10.00.

6. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.