AKTUALNOŚCI

Ogłoszenia duszpasterskie 25 lipca 2021 r.

utworzone przez | 26 lipiec 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Witamy w naszej wspólnocie ks. Mateusz Maciejewskiego, który do 5 sierpnia br. będzie pełnił posługę duszpasterską w naszej parafii.

2. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, wpłacane na konto parafialne. Dziękujemy także wszystkim za bezinteresowną pracę na rzecz wspólnoty parafialnej.

3. Dziękujemy wszystkim, którzy we wtorek o godz. 19.00 zgromadzili się aby oczyścić z chwastów alejkę wokół kościoła i teren przed świątynią. Przybyły osoby starsze i młodsze a także dzieci. Dziękujemy wszystkim. W poniedziałek dokończenie prac. Prosimy o zabranie narzędzi i rękawic.

4. Dziękujemy wszystkim, którzy przez cały rok troszczą się o kościół i jego otoczenie.

5. Zachęcamy do zapisywania się na Łódzką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Szczegóły – w komunikacie przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej naszej parafii.

6. Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z ofiarami powodzi i nawałnic w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii i innych poszkodowanych krajów. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na Caritas wspierającej poszkodowanych.

7. W niedziele w lipcu i sierpniu nie ma mszy św. o godz. 13.00, 15.00 i 18.00. Niedzielna eucharystia wieczorna jest sprawowana o godz. 20.00. Kancelaria czynna tylko po południu w godzinach: 16.00 – 17.30 a w sobotę  w godzinach: 9.00-10.00.

8. W poniedziałek, we wspomnienie świętych Joachima i Anny obchodzimy dzień wdzięczności babciom, dziadkom, osobom starszym.

9. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.