utworzone przez | 28 cze 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś po każdej mszy św. – święcenie pojazdów mechanicznych. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć do puszki ofiarę przeznaczoną na pojazdy dla misjonarzy.
  2. We wtorek – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. O godz. 18.00 – msza św. w intencji naszego ks. Piotra
  3. W środę kończymy nabożeństwa czerwcowe.
  4. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca i nabożeństwa związane z tymi dniami. W I piątek spowiedź – od godz. 6.45. Po południu od godz. 17.00. Do chorych udamy się w II piątek miesiąca. Prosimy o przekazanie tej informacji chorym.
  5. Od najbliższego czwartku, czyli od 1 lipca do końca sierpnia,
    w niedziele nie będzie mszy św. o godz. 13.00, 15.00
    i 18.00. Niedzielna eucharystia wieczorna będzie sprawowana o godz. 20.00. W dni powszednie nie będzie mszy św. o godz. 17.30. Kancelaria czynna tylko po południu w godzinach: 16.00 – 17.30 a w sobotę w godzinach: 9.00-10.00.
  6. Dziękujemy wszystkim panom, którzy umieścili pod ziemią przewód internetowy. Bóg zapłać za pracę wykonaną w ostatnich tygodniach.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.