Ogłoszenia duszpasterskie 25 kwietnia 2021r.

utworzone przez | 28 kwi 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

1. Nadal sprawujemy msze św. dodatkowe o godz. 15.00.
  2. W środę o godz. 19.00, w kościele – spotkanie biblijno-modlitewne.
  3. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Przez cały miesiąc, będą one sprawowane po mszach świętych wieczornych; w tygodniu ok. godz. 18.30, w sobotę i niedzielę nieco później.
  4. 3 maja obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski, patronki naszej parafii. Suma odpustowa będzie sprawowana o godz. 12.00.
  5. W dniach: 9 i 16 maja na mszach świętych o godz. 10.00 i 11.30 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
  6. Z okazji 1 rocznicy śmierci ks. Prałata Jana Szadkowskiego, pierwszego proboszcza naszej parafii, przygotowujemy tablicę pamiątkową, która będzie umieszczona w kruchcie kościoła. Przy wyjściu z naszej świątyni możemy złożyć do puszki ofiary przeznaczone na tablicę. Bóg zapłać.
  7. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa w kościele oraz o zachowywaniu odpowiedniej odległości.
  8. Zachęcamy do czytania pracy katolickiej. W naszym kiosku parafialnym znajdziemy tygodniki: „Niedziela”, „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.