Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2021

utworzone przez | 18 kwi 2021 | Aktualności, Ogłoszenia duszpasterskie

Poniedziałek 18 Kwietnia 2021r.

1. W kwietniu nadal sprawujemy msze św. dodatkowe o godz. 15.00.
  2. W naszej modlitwie pamiętajmy o osobach dotkniętych koronawirusem. Prośmy o łaskę zdrowia dla nich oraz o siły i światło Ducha Świętego dla lekarzy.
  3. W środę o godz. 19.00, w kościele – spotkanie biblijno-modlitewne.
  4. W piątek 23 kwietnia obchodzimy Uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Tego dnia nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Powoli kończymy prace związane z doprowadzeniem łączy internetowych do kościoła i domu parafialnego. Staramy się również o lepszą jakość transmisji mszy św. i nabożeństw z naszej świątyni. Od dziś będą one przekazywane na nowym kanale youtube’owym o nazwie: U Mamy, która odnosi się do patronki naszej parafii, Najświętszej Maryi Panny. Prosimy o subskrypcję tego kanału. Potrzebujemy ich 1000, aby przy użyciu urządzeń mobilnych, przeprowadzać transmisje bez ograniczeń czasowych.
  6. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa w kościele oraz o zachowywaniu odpowiedniej odległości.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W kiosku parafialnym jest do nabycia specjalne wydanie Gościa Niedzielnego w całości poświęconego św. Józefowi.